КОНВЕЙЕР ТЕЛЕСКОПИЧЕСКИЙ, Телескопическое загрузочное устройство, РУНА ТЕХ , ООО , RUNATECH , runatech.com.ua
КОНВЕЙЕР ТЕЛЕСКОПИЧЕСКИЙ Загрузка корабля
изображение_viber_2020-03-28_16-08-53
YouTube video
PlayPlay
previous arrow
next arrow
БЛОГ – ТОВ"Руна Тех"
Перейти до вмісту

БЛОГ

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС СТРІЧКОВИХ КОНВЕЄРІВ

ленточный-конвейер konveier-lentochnyj runatech.com.ua

Використовуються для переміщення вантажів та економії робочого простору в технологічних процесах підприємств: добувної, металургійної, харчової, сільськогосподарської промисловості, не замінні на складах, портах, точках розвантаження та навантаження. Конструкція включає в себе: приводний пристрій, транспортувальну стрічку, натяжний пристрій, роликовому, несуча металургійна конструкція, пристрій завантаження, пристрій розвантаження, систему очищення. Стрічка — більше інших складових схильна до зносу під впливом зовнішніх факторів. На сьогодні існують: гумотканинний, гумотросовий, полімерний та модульний вид стрічки. Конвеєрні системи - високопродуктивні універсальні механізми, розробка конструкції яких відбувається виходячи з цілей особливості технологічного процесу підприємства, необхідної швидкості переміщення вантажів та довжини транспортної стрічки. Наприклад, з метою економії промислового простору території підприємства чудово підійде спіральний транспортер.

                              Принцип функціонування стрічкових конвеєрів.

       При функціонуванні обладнання вантаж переміщатиметься транспортувальною стрічкою. Вона замкнута, закріплюватися та підтримується на роликоопорах. Швидкість руху регулюється за допомогою приводного барабана. Її натяг регулюється натяжним барабаном. Навантаження відбувається навантажувальними апаратами. А розвантаження здійснюватиметься у приймальні пристрої. Є можливість розвантаження на проміжках конвейєрної траси. Вироблятися це барабанами та (або) плужковими розвантажувачами. Стрічковими конвейєрами легко і швидко переміщаються: штучний, розсипний вантаж, коробки, ящики, мішки тощо. Установки конвейєра поділяються на транспортовані (переносні та пересувні) та стаціонарні (поворотні).

      Різновиди трас конвеєрних систем:

     Конвеєр горизонтальний в основі із гнучкою стрічкою.
     Конвеєр похилий із транспортною стрічкою під певним кутом, вони є універсальними у використанні на вулиці та у приміщеннях.
     Ділитись на:
   Крутонахильний конвеєр – підйом, спуск вантажу.
   Конвеєр з регулюванням нахилу транспортерної стрічки в ручному та/або механічному режимі.

     Різновиди поверхні конвеєрів:

     Пряма гладка – поширений у будь-яких виробництвах має безпечну для рук робочих поверхню.
     З поперечками або перегородками – зазвичай застосовуватися для сипких вантажів, що транспортуються під кутом.
     Жолобчасті – зі сталевою або алюмінієвою роликоопорою, гарний для сипучих вантажів.
     З гофробортом – має борти для переміщення вантажів округлої форми, запобігають падінню або скоченню вантажу.
     З модульною конструкцією складається з набору ланок із пластику, збирається будь-яких розмірів.

                                   Переваги придбання стрічкового конвеєра.

      Перевагою конвеєрних стрічкових систем є: обсяги продуктивності, простота конструкції, зниження витрат на персонал, можливість проектування під потреби замовника будь-яких трас транспортування, що значно підвищує ефективність виробництва.

     ТОВ “РУНА ТЕХ” займаємося розробкою та монтажем під ключ, систем конвеєрного обладнання будь-якої складності.


     Наші експерти допоможуть підібрати стрічковий конвеєр з огляду на всі індивідуальні особливості та запити Ваших технологічних процесів та завдань.

ЕЛЕВАТОР У РЕЙНСЬКОМУ ПОРТУ ПІДВИЩІВ ІНТЕНСИВНІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ СУДЕН У 3,5 РАЗИ

       У Ренійському морському порту проведено модернізацію судно-вантажного обладнання для навантаження зернових та продовольчих культур.

      Як повідомили у прес-службі Ренійської філії ДП «АМПУ», у порту було проведено модернізацію судно-навантажувального обладнання для навантаження зернових та продовольчих культур на причалах № 5 та № 6, доступ до яких надано «Ренійський елеватор».

     Обладнання та модернізація були виконані силами вітчизняного підприємства.

     Внаслідок модернізації судно-навантажувального обладнання інтенсивність навантаження суден елеватором зросла у 3,5 раза та становить 4,5 тис. тонн на добу.

     Зазначимо, що «Ренійський елеватор» за період січень–жовтень 2019 року здійснив переробку 195,2 тис. тонн зернових та продовольчих вантажів. Термінал обладнаний силосними потужностями з одноразового зберігання – 28 тис. тонн та складами підлогового зберігання – 7 одиниць, загальною ємністю 11 тис. тонн. Три залізничні станції для вивантаження вагонів інтенсивністю 50 вагонів на добу. Три автомобільні бункери для вивантаження 100 автомашин на добу. Потужність “Ренійський елеватор” – 300 тис. тонн на рік.

ПРО КОМПАНІЮ ТОВ РУНА ТЕХ

       Компанія “Руна Тех” вже понад 20 років є виробником надійних конвеєрних систем.

     Займаючись проектуванням, виготовленням, монтажем та налаштуванням конвеєрів, а також постачанням комплектуючих, модернізацією та ремонтом елементів конвеєрного транспорту підприємств різних галузей господарства.

     Ми реалізували сотні проектів по Україні та СНД, наш колосальний досвід дозволяє успішно вирішувати складні виробничі завдання як на стадії проектування, так і у процесі виготовлення та монтажу обладнання. При створенні проекту ми продумуємо кожну дрібницю від кольору до зносостійкості.

     У процесі роботи, на нашому підприємстві поступово склалася спеціалізація – стрічкові конвеєри (транспортери), а також конвеєри спеціальних конструкцій, їх вузли, механізми та додаткові пристрої, гумові клеї та інші матеріали для стикування конвеєрних стрічок, гумотехнічні вироби для конвеєрів та інших промислових та машин.

     Спираючись на кадровий потенціал підприємства, ми змогли запропонувати замовникам повний комплекс послуг: починаючи від розрахунку та проектування конвеєрів до їх повного впровадження (”під ключ”) на виробництві. Більш того, ми вирішуємо для замовників такі завдання, як обслуговування, ремонт та модернізація конвеєрів, вивільняючи, тим самим, їхній час для вирішення суто виробничих питань, що сприяє зрештою підвищенню продуктивності праці.

     Велика увага на нашому підприємстві приділяється підтримці технічного рівня наших виробів та послуг на рівні найкращих світових стандартів. Для цього ми використовуємо в наших розробках останні досягнення світової технічної думки, працюємо в кооперації з провідними світовими фірмами, що спеціалізуються в цій галузі.

     Для нас немає рамок та обмежень. Ми гарантуємо найвищу якість нашої продукції та послуг, щоб кожен вузол вашого конвеєра буде надійною частиною єдиного проекту, який буде виконувати своє призначення ефективно.

 

МИ ПРОПОНУЄМО

     Проектування та виготовлення конвеєрних систем для всіх галузей промисловості та сільського господарства.

     Машини безперервного транспорту (конвеєра стрічкові) характеризуються переміщенням насипних або штучних вантажів заданою трасою і розвантаження їх заданими пунктами, переміщенням за технологічними операціями, забезпечуючи необхідний режим виробничого процесу.

     Особливу групу транспортуючих машин і установок складають допоміжні пристрої, що працюють разом з ними: живильники стрічкові, норії (елеватори), вантажні машини, бункера-живильники і т.д.

КОНВЕЄРИ СТРІЧКОВІ

ЗАВАНТАЖУВАЛЬНІ ПРИСТРОЇ

ЕЛЕВАТОРИ НОРІЇ

   Найкращий засіб транспортування насипних вантажів на невеликі відстані, різні конфігурації трас та конструкції конвеєрів дозволяють застосовувати конвеєри в різних галузях промисловості.

   Прогресивний метод безпильного завантаження сипких матеріалів в автоцистерни, на відкриті вантажівки, контейнери, на морські та річкові судна, залізничні вагони.

   Це прямовисний транспортер, який спеціалізований для переміщення різних сипких зернистих і шматкових матеріалів у вертикальному положенні.

   Професійні інженери, індивідуальне проектування, розробка, монтаж або шеф-монтаж, продумані до дрібниць деталі – це те, що ви заслуговуєте.

   Високий науково-технічний потенціал «РунаТех»

   Фахівці підприємства з високою відповідальністю підходять до виконання завдань.