КОНВЕЙЕР ТЕЛЕСКОПИЧЕСКИЙ, Телескопическое загрузочное устройство, РУНА ТЕХ , ООО , RUNATECH , runatech.com.ua
КОНВЕЙЕР ТЕЛЕСКОПИЧЕСКИЙ Загрузка корабля
изображение_viber_2020-03-28_16-08-53
YouTube video
PlayPlay
previous arrow
next arrow
ЕЛЕВАТОР У РЕЙНСЬКОМУ ПОРТУ ПІДВИЩІВ ІНТЕНСИВНІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ СУДЕН У 3,5 РАЗИ – ТОВ"Руна Тех"
Перейти до вмісту

ЕЛЕВАТОР У РЕЙНСЬКОМУ ПОРТУ ПІДВИЩІВ ІНТЕНСИВНІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ СУДЕН У 3,5 РАЗИ

       У Ренійському морському порту проведено модернізацію судно-вантажного обладнання для навантаження зернових та продовольчих культур.

      Як повідомили у прес-службі Ренійської філії ДП «АМПУ», у порту було проведено модернізацію судно-навантажувального обладнання для навантаження зернових та продовольчих культур на причалах № 5 та № 6, доступ до яких надано «Ренійський елеватор».

     Обладнання та модернізація були виконані силами вітчизняного підприємства.

     Внаслідок модернізації судно-навантажувального обладнання інтенсивність навантаження суден елеватором зросла у 3,5 раза та становить 4,5 тис. тонн на добу.

     Зазначимо, що «Ренійський елеватор» за період січень–жовтень 2019 року здійснив переробку 195,2 тис. тонн зернових та продовольчих вантажів. Термінал обладнаний силосними потужностями з одноразового зберігання – 28 тис. тонн та складами підлогового зберігання – 7 одиниць, загальною ємністю 11 тис. тонн. Три залізничні станції для вивантаження вагонів інтенсивністю 50 вагонів на добу. Три автомобільні бункери для вивантаження 100 автомашин на добу. Потужність “Ренійський елеватор” – 300 тис. тонн на рік.