КОНВЕЙЕР ТЕЛЕСКОПИЧЕСКИЙ, Телескопическое загрузочное устройство, РУНА ТЕХ , ООО , RUNATECH , runatech.com.ua
КОНВЕЙЕР ТЕЛЕСКОПИЧЕСКИЙ Загрузка корабля
изображение_viber_2020-03-28_16-08-53
YouTube video
PlayPlay
previous arrow
next arrow
ПРО КОМПАНІЮ ТОВ РУНА ТЕХ – ТОВ"Руна Тех"
Перейти до вмісту

ПРО КОМПАНІЮ ТОВ РУНА ТЕХ

       Компанія “Руна Тех” вже понад 20 років є виробником надійних конвеєрних систем.

     Займаючись проектуванням, виготовленням, монтажем та налаштуванням конвеєрів, а також постачанням комплектуючих, модернізацією та ремонтом елементів конвеєрного транспорту підприємств різних галузей господарства.

     Ми реалізували сотні проектів по Україні та СНД, наш колосальний досвід дозволяє успішно вирішувати складні виробничі завдання як на стадії проектування, так і у процесі виготовлення та монтажу обладнання. При створенні проекту ми продумуємо кожну дрібницю від кольору до зносостійкості.

     У процесі роботи, на нашому підприємстві поступово склалася спеціалізація – стрічкові конвеєри (транспортери), а також конвеєри спеціальних конструкцій, їх вузли, механізми та додаткові пристрої, гумові клеї та інші матеріали для стикування конвеєрних стрічок, гумотехнічні вироби для конвеєрів та інших промислових та машин.

     Спираючись на кадровий потенціал підприємства, ми змогли запропонувати замовникам повний комплекс послуг: починаючи від розрахунку та проектування конвеєрів до їх повного впровадження (”під ключ”) на виробництві. Більш того, ми вирішуємо для замовників такі завдання, як обслуговування, ремонт та модернізація конвеєрів, вивільняючи, тим самим, їхній час для вирішення суто виробничих питань, що сприяє зрештою підвищенню продуктивності праці.

     Велика увага на нашому підприємстві приділяється підтримці технічного рівня наших виробів та послуг на рівні найкращих світових стандартів. Для цього ми використовуємо в наших розробках останні досягнення світової технічної думки, працюємо в кооперації з провідними світовими фірмами, що спеціалізуються в цій галузі.

     Для нас немає рамок та обмежень. Ми гарантуємо найвищу якість нашої продукції та послуг, щоб кожен вузол вашого конвеєра буде надійною частиною єдиного проекту, який буде виконувати своє призначення ефективно.

 

МИ ПРОПОНУЄМО

     Проектування та виготовлення конвеєрних систем для всіх галузей промисловості та сільського господарства.

     Машини безперервного транспорту (конвеєра стрічкові) характеризуються переміщенням насипних або штучних вантажів заданою трасою і розвантаження їх заданими пунктами, переміщенням за технологічними операціями, забезпечуючи необхідний режим виробничого процесу.

     Особливу групу транспортуючих машин і установок складають допоміжні пристрої, що працюють разом з ними: живильники стрічкові, норії (елеватори), вантажні машини, бункера-живильники і т.д.

КОНВЕЄРИ СТРІЧКОВІ

ЗАВАНТАЖУВАЛЬНІ ПРИСТРОЇ

ЕЛЕВАТОРИ НОРІЇ

   Найкращий засіб транспортування насипних вантажів на невеликі відстані, різні конфігурації трас та конструкції конвеєрів дозволяють застосовувати конвеєри в різних галузях промисловості.

   Прогресивний метод безпильного завантаження сипких матеріалів в автоцистерни, на відкриті вантажівки, контейнери, на морські та річкові судна, залізничні вагони.

   Це прямовисний транспортер, який спеціалізований для переміщення різних сипких зернистих і шматкових матеріалів у вертикальному положенні.

   Професійні інженери, індивідуальне проектування, розробка, монтаж або шеф-монтаж, продумані до дрібниць деталі – це те, що ви заслуговуєте.

   Високий науково-технічний потенціал «РунаТех»

   Фахівці підприємства з високою відповідальністю підходять до виконання завдань.