Перейти до вмісту

ШНЕКОВИЙ КОНВЕЙЕР

КОНВЕЙЕР ШНЕКОВИЙ

Принцип даного виду конвеєра заснований на переміщенні насипних вантажів обертовим шнеком (гвинтом) по горизонтальному або похилому закритому жолобу.
Область застосування сучасного шнекового конвеєра - транспортування на невеликі відстані пило- і газообразующих, а також гарячих насипних вантажів на збагачувальних фабриках . Також їх встановлюють в приміщеннях борошномельних і хлібозаводів, фабриках з виробництва комбікормів і ін. для транспортування сировини всередині цехів. Без подібного обладнання не обходиться жодне велике підприємство хімічної, вугільної, гірничо-рудної промисловості. На шнекових конвеєрах транспортують сировину на підприємствах з виробництва будівельних матеріалів і сумішей і в машинобудівних цехах. Не рекомендується використовувати подібне устаткування для транспортування матеріалів липкою консистенції, щільних і високоабразивних матеріалів.
Даний продукт нашого виробництва оптимізує процес транспортування зернової маси, підвищить продуктивність і ефективність, знизить трудомісткість, при цьому забезпечить збереження зерна.

Існує можливість змінювати характеристики і компоновку обладнання під індивідуальні вимоги замовника.
Для уточнення деталей і отримання безкоштовної консультації від експерта. Заповніть форму вказавши в ній ваше ім'я і контактний телефон.

ТОВ РУНА ТЕХ , runatech, Конвейр, ШНЕКОВИЙ КОНВЕЙЕР , runatech.com.ua

ТОВ РУНА ТЕХ , runatech, Конвейр, ШНЕКОВИЙ КОНВЕЙЕР , runatech.com.ua

ТОВ РУНА ТЕХ , runatech, Конвейр, ШНЕКОВИЙ КОНВЕЙЕР , runatech.com.ua

Характеристики:

Виробник: ООО "РУНА ТЕХ"
країна: Україна
гарантійний: в 12 (міс)
Гарантійне і післягарантійне обслуговування.
Доставка в усі регіони: Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Казахстан,
Киргизстан,, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Україна.