Перейти до вмісту

Блог

Конвеєр мобільний для приймання-перевантаження сипучих продуктів


Мобільний конвеєр для приймання-перевантаження зернових культур. сипучих матеріалів
продуктивність 500 тонн на годину .при довжині конвеєра 15м висота навантаження 7м
можливо змінити характеристики конвеєра під вимоги замовника
Характеристики: стан Нове; Виробник Власне виробництво; Тип Конвеєри

Детальний Опис Стрічкові конвеєри.

стрічковий-конвеєр konveier-lentochnyj ooo.runatech.gq

Використовуються для переміщення вантажів і економії робочого простору в технологічних процесах підприємств: добувної, металургійної, харчової, сільськогосподарської промисловості, не замінні на: складах, портах, точках розвантаження та завантаження. Конструкція включає в себе: приводний пристрій, стрічку транспортувальну, Натягувальний пристрій, роликовому, несуча металургійна конструкція, пристрій завантаження, пристрій розвантаження, систему очищення. Стрічка - більше інших складових схильна до зносу під впливом зовнішніх факторів. На сьогодні існують: гумотканинний, гумотросового, полімерний і модульний вид стрічки. Конвеєрні системи - високопродуктивні універсальні механізми розробка конструкції яких відбувається виходячи з цілей особливості технологічного процесу підприємства, необхідної швидкості переміщення вантажів і довгі транспортної стрічки. Наприклад в цілях економії промислового простору території підприємства прекрасно підійде спіральний транспортер.

Принцип функціонування стрічкових конвеєрів.

При функціонуванні обладнання вантаж переміщатися по транспортировочной стрічці. вона замкнута, закріплюватися і підтримується на роликоопорах. Швидкість руху регулюється за допомогою приводного барабана. Її натяг регулюється натяжним барабаном. Навантаження відбувається вантажними апаратами. А розвантаження здійснюватися в приймальні пристрої. Є можливість вивантаження на проміжках конвеерной траси. Проводитися це барабанами і(або) плужкового вивантажувачі. Стрічковими конвееру легко і швидко переміщаються: штучний, розсипному вантаж, коробки, ящики, мішки, т.д. Установки конвеєра діляться на транспортуються (переносні і пересувні) і стаціонарні (поворотні).

Різновиди трас конвеєрних систем:

Конвеєр горизонтальний в основі з гнучкою стрічкою.
Конвеєр похилий з транспортною стрічкою під певним кутом, вони є універсальними у використанні на вулиці і в приміщеннях.
Ділитися на:
Крутопохилий конвеєр - підйом, спуск вантажу.
Конвеєр з регулюванням нахилу транспортерної стрічки в ручному і(або) механічному режимі.

Різновиди поверхні конвеєрів:

Пряма гладка - поширений в будь-яких виробництвах має безпечну для рук робітників поверхню.
З поперечиною або перегородками - зазвичай застосовуватися для сипучих вантажів, що транспортуються під кутом.
Жолоби - зі сталевої або алюмінієвої роликоопорах, хороший для сипучих вантажів.
З гофробортамі - має борта для переміщення вантажів округлої форми, допоможуть запобігти падіння або скочування вантажу.
З модульною конструкцією - складається з набору ланок із пластику, збирається будь-яких розмірів.

Переваги придбання стрічкового конвеєра.

Перевагою конвеєрних стрічкових систем, служать: обсяги продуктивності, простота конструкції, зниження витрат на персонал, можливість проектування під потреби замовника будь-яких трас транспортування що значно підвищує ефективність виробництва.

ТОВ “РУНА ТИХ” займаємося розробкою та монтажем під ключ, систем конвеєрного обладнання будь-якої складності.


Наші експерти допоможуть підібрати стрічковий конвеєр з огляду на все індивідуальні особливості і запити Ваших технологічних процесів і завдань.

Елеватор в рейнському порту підвищив інтенсивність навантаження судів в 3,5 раз

У Ренійському морському порту проведена модернізація суден-навантажувального обладнання для навантаження зернових і продовольчих культур.

Як повідомили в прес-службі Ренійського філії ДП «АМПУ», в порту була проведена модернізація судо-навантажувального обладнання для навантаження зернових і продовольчих культур на причалах № 5 і № 6, доступ до яких надано «Ренійський елеватор».

Устаткування і модернізація були виконані силами вітчизняного підприємства.

В результаті модернізації судо-навантажувального обладнання інтенсивність навантаження судів елеватором виросла в 3,5 рази і становить 4,5 тис. тонн на добу.

Відзначимо, що «Ренійський елеватор» за період січень-жовтень 2019 року здійснив переробку 195,2 тис. тонн зернових і продовольчих вантажів. Термінал обладнаний силосними потужностями з одноразового зберігання - 28 тис. тонн і складами підлогового зберігання - 7 одиниць, загальною ємністю 11 тис. тонн. Три залізничні станції для вивантаження вагонів інтенсивністю 50 вагонів на добу. Три автомобільних бункера для вивантаження 100 автомашин на добу. Потужність «Ренійський елеватор» - 300 тис. тонн на рік.

Про компанію ТОВ “Руна Тих”

компанія “Руна Тих” вже більше 20 років є виробником надійних конвеєрних систем.

займаючись проектуванням, виготовленням, монтажем і настроюванням конвеєрів, а також постачанням комплектуючих, модернізацією та ремонтом елементів конвеєрного транспорту підприємств різних галузей господарства.

Ми реалізували сотні проектів по Україні та СНД, наш колосальний досвід дозволяє успішно вирішувати складні виробничі завдання як на стадії проектування, так і в процесі виготовлення і монтажу обладнання. При створенні проекту ми продумуємо кожну дрібницю від кольору до зносостійкості.

В процесі роботи, на нашому підприємстві поступово склалася певна спеціалізація – стрічкові конвеєри (транспортери), а також конвеєри спеціальних конструкцій, їх вузли, механізми і додаткові пристосування, гумові клеї та інші матеріали для стикування конвеєрних стрічок, гумовотехнічні вироби для конвеєрів і інших промислових агрегатів і машин.

Спираючись на кадровий потенціал підприємства, ми змогли запропонувати замовникам повний комплекс послуг: починаючи від розрахунку і проектування конвеєрів, до їх повного впровадження («Під ключ») на виробництві. Більш того, ми вирішуємо для замовників такі завдання, як обслуговування, ремонт і модернізація конвеєрів, вивільняючи, тим самим, їх час для вирішення суто виробничих питань, що сприяє, В підсумку, підвищенню продуктивності праці.

Велика увага на нашому підприємстві приділяється підтриманню технічного рівня наших виробів і послуг на рівні кращих світових стандартів. Для цього ми використовуємо в наших розробках найостанніші досягнення світової технічної думки, працюємо в кооперації з провідними світовими фірмами, спеціалізуються в цій області.

Для нас немає рамок і обмежень. Ми гарантуємо високу якість нашої продукції і послуг, щоб кожен вузол вашого конвеєра буде надійною частиною єдиного проекту, виконує своє призначення ефективно.

МИ ПРОПОНУЄМО

Проектування і виготовлення конвеєрних систем для всіх галузей промисловості і сільського господарства.

Машини безперервного транспорту (конвеєра стрічкові) характеризуються переміщенням насипних або штучних вантажів по заданій трасі і розвантаження їх по заданих пунктам, переміщенням за технологічними операціями, тим самим забезпечуючи необхідний режим виробничого процесу.

Особливу групу транспортуючих машин і установок складають працюють спільно з ними допоміжні пристрої: живильники стрічкові, Норії (елеватори), навантажувальні машини, бункерні годівниці і t.d.

конвеєр ЛЄНТОЧНІ

завантажувальний ПРИСТРОЇ

Елеватори Норії

Найкращий засіб транспортування насипних вантажів на невеликі відстані, різні конфігурації трас і конструкції конвеєрів, дозволяють застосовувати конвеєри в різних галузях промисловості.

Прогресивний метод безкурного навантаження сипучих матеріалів в автоцистерни, на відкриті вантажівки, контейнери, на морські та річкові судна, залізничні вагони.

Це стрімкий транспортер, який спеціалізований для переміщення різних сипучих зернистих і кускових матеріалів у вертикальному положенні.

професійні інженери, індивідуальне проектування, розробка, монтаж або шефмонтаж, продумані до дрібниць деталі - це те, що ви заслуговуєте.

Високий науково-технічний потенціал “RunaTex”

Фахівці підприємства з високою відповідальністю підходять до виконання поставлених завдань.